Kanceláře a kontakty
Radnice
© Thomas Lenk

Kanceláře a kontakty

Starosta

 

Kirchstraße 14
Tel. 037467/61112
Buergermeister@Klingenthal.de
Stadt@Klingenthal.de

Sekretariát

 

Tel. 037467/61112
Heike.Koerner@Klingenthal.de

Úřad

Vedoucí úřadu

Kirchstraße 14
Tel. 037467/61117
Inge.Schneider@Klingenthal.de

Matrika

Oznámení
Úmrtí
Svatby
Oddací list
Rodokmeny
Jubilea
Přejmenování
Občanský stav
Dokumenty
Otcovství

Kirchstraße 14
Tel. 037467/61119
Standesamt@Klingenthal.de

Evidence obyvatel

Přihlašování a odhlašování
Změna adresy
Pasy
ID karty
Dětské pasy
Ztráty
Oficiální certifikace
Obranné akvizice
Mzdové karty a doplňkových příjmů karty
Žádost o osvědčení o dobrém chování
Registrační karty
Residenční certifikáty
Daň život
certifikáty
Potvrzení o pobytu
Sčítání lidu
Žádost o poskytnutí informací z Centrálního obchodního rejstříku
Hlasovací lístků

Kirchstraße 14
Tel. 037467/61127
Alexander.Rass@Klingenthal.de
Susanna.Unterdoerfer@Klingenthal.de

Živnostenský úřad

Obchodní registrace a odhlášování
Změna adresy
Informace z obchodního registračního souboru

Licenční povolení podle § 12
Povolení
Cestovní ruch
Stanovení trhu
Zájezdové tábory

Kirchstr. 14
Tel. 037467/61127
Alexander.Rass@Klingenthal.de

Městský úřad

Vedoucí

Kirchstraße 14
Tel. 037467/61117
Inge.Schneider@Klingenthal.de

Veřejná bezpečnost a pořádek
Bezpečnost silničního provozu

Reklamní plakáty
Ztráty a nálezy
Tržní systém

Ochrana před požáry a katastrofami

Tel. 037467/61125 und 61116
Gunter.Leonhardt@Klingenthal.de

Katrin.Lugert@Klingenthal.de

Kontrola parkování

Tel. 037467/61125
Isabel.Trautzsch@Klingenthal.de

Městský stavební úřad

Vedoucí

Kirchstraße 6
Tel. 037467/61211
Juergen.Leonhardt@Klingenthal.de

Spolupracovníci

Tel. 037467/61210
Gabriele.Baruth@Klingenthal.de

Projektování staveb

Stavební žádosti

Tel. 037467/61227
Birgit.Grimm@Klingenthal.de

Ujednání o městských stavbách

Pouliční osvětlení

Tel. 037467/61157
Frank.Lorenz@Klingenthal.de

Pozemní péče
Zimní služba
Čištění ulic
Ochrany vod a ochrany stromu

Tel. 037467/61220
Toralf.Wolff@Klingenthal.de

Marketing města
Kancelář oficiálních akordeonových závodů
Spolupráce s Vogtlandarenou

Tel. 037467/61228
Xenia.Brunner@Klingenthal.de

 Městský archiv

Archiv věcí
Certifikace
Potvrzení

 

Kirchstraße 6
Tel. 037467/61229
Ingrid.Fietz@Klingenthal.de

 Úřad školních, sportovních a sociálních věěcí

Školní záležitosti
Mateřské školy
Lidé bez domova
Sportovní zařízení (správa)
Sportovní zařízení
Těžce zdravotně postižení
Klub seniorů
Klub mladých

Kirchstraße 14
Tel. 037467/61121 und 61122
Jeanette.Kuenne@Klingenthal.de
Christine.Murer@Klingenthal.de

 Nemovitosti a pozemky

Správa pozemků
Obchodní thr

Tel. 037467/61222
Renate.Schubert@Klingenthal.de

Tiskové oddělení

Styk s veřejností
Volby

Kirchstraße 14
Tel. 037467/61115
Dieter.Meinel@Klingenthal.de

Všeobecné adresování

Nákup

Kirchstraße 14
Tel. 037467/61114
Manfred.Doelling@Klingenthal.de

Oddělení česacích strojů

Vedoucí

Kirchstraße 14
Tel. 037467/61123
Angelika.Mueller@Klingenthal.de

Daně

Tel. 037467/61132
Mirella.Fueger@Klingenthal.de

Darovací smlouvy

Tel. 037467/61130
Andrea.Poehland@Klingenthal.de

Hospodářství Klingenthalu

Tel. 037467/61131
Evi.Grundmann@Klingenthal.de

Městská pokladna
  
 
Pronájmy
 
Upomínky & exekuce

Tel. 037467/61129
Iris.Pranner@Klingenthal.de

Maria.Steiniger@Klingenthal.de
 
Julia.Schimmel@Klingenthal.de

Hospodářství Zwota

Tel. 037467/61132
Kerstin.Glass@Klingenthal.de

Personální oddělení

Vedoucí

Kirchstraße 14
Tel. 037467/61123
Angelika.Mueller@Klingenthal.de

Finance
 
Personální záležitosti

Tel. 037467/61124
Roswitha.Dressler@Klingenthal.de

 Turistické informace

Anne-Katrin Zengler, Michael Grimm
Hodnocení poradenství, reklama
Suvenýry, vstupenky, informace

 

Schlossstraße 3
Tel. 037467/64832
Touristinfo@Klingenthal.de

 Muzeum hudby a zimních sportů

 

Elke Eßbach
Ředitelka muzea

Schlossstraße 3
Tel. 037467/64832
museum@Klingenthal.de

Kultura/Turistika

Brigitte Förster
Marketing cestovního ruchu

Oblast kultury / akcí
Spolek práce
Muzeum, knihovna

Schlossstraße 3
Tel. 037467/64824
Kultur@Klingenthal.de

AZV Klingenthal / Zwota

Kanalizace
Čistírna odpadních vod
Provozovatel: ZWAV Plauen

Kirchstraße 14
Tel. 037467/61224
Kathrin.Lorenz@Klingenthal.de

Odpadní vody poplatky
Spotřeba účetnictví
 
Technická stanoviska
Absolutoria povolení
  
Čistírny odpadních vod

 

03741/4020
 
 
03741/58000
 
 
Talstr.
Tel. 037467/20702

Centrum mládeže

Jana Kalinke, Annelie Rauner

Kopernikusring 16
Tel. 0163-585 9429
Jugendzentrum@Klingenthal.de

Městská knihovna

Sabine Reitzenstein,
Ingrid Dürrschmidt

Hohe Straße 1
Tel. 037467/22888
Stadtbibliothek@Klingenthal.de

 
 
 
Login | Ochrana údajů | Tiráž